ul. Warszawska 344, Stare Babice

Godziny otwarcia Restauracji


poniedziałek – sobota
12.00- 22.00

niedziela
12.00- 19.00

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 602 852 271

 

menu restauracyjne

 

menu lunchowe

  

 

 

 

  

 

Restauracja Hedera, to miejsce bardzo wszechstronne, od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-16.00 serwujemy lunch, wieczorami wnętrze wypełnia gwar gości, którzy cenią sobie dobrą kuchnię oraz lubią spędzać czas w gronie przyjaciół w miłej i przyjaznej atmosferze. Restauracja Hedera to miejsce gdzie nasi Goście mogą zrealizować swoje kulinarne fantazje, kosztując dań zarówno z tradycyjnej polskiej kuchni jak również przysmaków z różnych stron Świata. Dodatkowo nasze menu wzbogaca się pod kątem dostępności produktów sezonowych, a każda pora roku to dla nas kolejne wyzwanie. Cyklicznie organizowane są również różnego rodzaju imprezy taneczne z muzyką na żywo, karaoke oraz bale karnawałowe. W okresie letnim Goście mogą się zrelaksować na tarasie w ciszy i otoczeniu zieleni skąd rodzice mogą spoglądać na Swoje pociechy bawiące się na dużym, różnorodnym placu zabaw.

 

Dobór najwyższej jakości składników, różnorodność menu i miła atmosfera panująca w restauracji to główne czynniki decydujące o tym, że Goście bardzo chętnie do nas wracają.