ul. Warszawska 344, Stare Babice

Obiekt usytuowany jest 5 km od północno-zachodniej granicy Warszawy, na drodze prowadzącej z Warszawy do Żelazowej Woli i Sochaczewa. 

W sąsiedztwie znajduje się rozległy obszar Puszczy Kampinoskiej, położonej w pradolinie Wisły. Kampinoski Park Narodowy stanowi ważną bazę rekreacyjno-wypoczynkową dla stolicy wraz z licznymi pomnikami przyrody szlakami turystycznymi oraz polanami wypoczynkowymi. Zaledwie 700 metrów od naszego budynku znajduje się Centrum rekreacyjno-sportowe z siłownią, squashem, sauną, solarium, masażem, odnową biologiczną oraz fryzjerem. W Ożarowie Mazowieckim (odległość: 6 km) znajduje się również basen kryty ze zjeżdżalnią dla dzieci oraz jacuzzi.

Nasz kompleks posiada cechy cichego i spokojnego miejsca z którego w szybki i łatwy sposób można się dostać do Warszawskiego Centrum jak i na międzynarodowe  lotnisko. 

Zapraszamy do spędzenia czasu u z Nami przy różnego rodzaju spotkaniach, konferencjach oraz imprezach rodzinnych. Do dyspozycji Gości mamy pokoje jedno, dwu oraz trzy osobowe, darmowy Internet oraz parking. Nasza restauracja oraz Sale Bankietowe posiadają klimatyzację i zostały przystosowane specjalnie dla Państwa. Najmłodszych gości z pewnością ucieszy duży,  kolorowy plac zabaw w naszym ogrodzie oraz rozlokowane po obiekcie kąciki zabaw.